• Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi No:65 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR
  • iletisim@patelinsaat.com.tr

(222) 240 47 17 - (533) 037 45 96

Patel İnşaat

2000 yılından bu yana içinde bulunduğumuz inşaat sektöründe, ülkemizde ve dünyada hızla gelişen bu faaliyet alanında, küreselleşme ile birlikte doğan kurumsallaşma ihtiyacının hissedildiği ve gerekli tecrübelerin ışığında, Patel İnşaat bir aile şirketi olarak Mustafa PATEL tarafından kurulmuş ve ardından Patel Group Şirketler Grubu ailesine dahil edilmiştir.

Patel İnşaat, kurulduğu yıldan günümüze yapı sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uygulamaya koyduğu yönetim ve çalışma prensibiyle daima müşteri memnuniyeti, insan sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz, faaliyete koyduğu projelerinin her aşamasında değişim, verimlilik, güvenilirlik ve kalite gibi değerleri “şirket öz prensibi ” olarak bünyesinde özdeşleştirmiştir. Şirket yönetimimiz, bu başarının sırrını bu değerleri benimseyip yönetmekten geçtiğini anlayarak hizmetlerine sahip olduğu prensiple devam etmektedir.

Awesome Image

Misyonumuz

* Kaliteyi ve ekonomiyi modern mimariyle bütünleştirerek farklı zevklerin ihtiyacına hitap edecek konutları müşterilerine sunmak,
* Dinamik teknik kadromuzla müşterilerimize hizmetimizi söz verilen en kısa sürede teslim etmek,
* Projelerimizi, ilkelerimizden taviz vermeksizin, dünya standartlarının düzeyinde, müşterilerimizin memnuniyet duyacağı en uygun fiyatlarla onları konut sahibi yapmak,
* Sahip olduğu ekonomik potansiyelle ülke ekonomi ve istihdamına katkıda bulunmak,
* Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm üretim ve imalat alanında milletimizin yaşam seviyesini artırmaya katkıda bulunmak,
* Alanında lider konumunda gösterilen, örnek alınan, herkes tarafından benimsenen bir firma konumuna gelmek,
* Çalışanlarının her türlü sorunlarını benimseyerek memnuniyetlerini ilke edinmek.

Awesome Image

Vizyonumuz

Gelişmiş çağdaş teknolojiye hakim, kalite ve müşteri memnuniyet odaklı, insana ve doğaya saygıyı temel alan, sürekli kendini geliştiren özgün ve modern mimarisiyle markalaşıp, yaşam tercihi” felsefesiyle, hitap kitlesinin öncelikli tercihi haline gelmek.

Patel İnşaat, güçlü ve dinamik, her biri kendi alanında uzman kadrosuyla kalite ve müşteri memnuniyet prensiplerine dayanarak söz verilen en kısa sürede projelerini tamamlayıp, müşterileri tarafından öncelikli seçilen firma konumuna gelmiştir.

Patel İnşaat, bu hedefleri doğrultusunda, hızla gelişen ekonomisiyle, ülke istihdamına katkı sağlamayı sürdürecektir.