• Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi No:65 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR
  • iletisim@patelinsaat.com.tr

(222) 240 47 17 - (533) 037 45 96

Mutfak ve Mobilya

Patel mobilya ve mutfak san. Patel şirketler grubu bünyesinde kurulmuş ve kurulduğu yıldan bu yana Patel inşaat inşaat mlz. Hay. San. Ltd. Şti nin mutfak ve daire içi tüm mobilya işlerinin tasarım ve imalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Patel mobilya ve mutfak kendine özgü tasarım, renk ve imalatıyla Patel inşaat’ın müşteri odaklı politikası dahilinde müşterilerine daire içi dolaplarını ve mobilyalarının tasarım renk ve desenlerini kendilerine bırakmaktadır. Patel inşaat ve Mustafa Patel inşaatdaire sahipleri bu konuda da farklı olduklarını hissedeceklerdir.Müşterilerimiz kendi tasarım ve renklerini kendileri profesyonel program ve çalışanlarımızın hizmetinde kendileri oluşturma imkanı bulmaktadırlar.

Patel mobilya ve mutfak perakende olarakta müşterilerine hizmetini sürdürmektedir. Mobilya ve mutfaktaki ihtiyaçlarınızı kendiniz tasarlayabileceksiniz. Sitemizde bulunan karteladan renk ve desen seçeneklerini seçebilir veya ofisimize gelerek siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mutfak ve Mobilya Kartelamızı görmek için tıklayınız...